Nikon tutvustab uut golfimängijate laserkaugusmõõtjat COOLSHOT PRO STABILIZED

By in
664

Amsterdam, Holland,15. mai 2018:Täna teatab Nikon golfimängijate laserkaugusemõõtja COOLSHOT PRO STABILIZED väljaandmisest – see laserkaugusemõõtjate lipulaev on COOLSHOT 80 tooteseeria uus ja täiustatud mudel.

COOLSHOT PRO STABILIZED kasutab COOLSHOT 80 seeria stabiliseerimise funktsiooni väiksemas ja kergemas korpuses. Seadmel on lihtsalt jälgitav, punane sisemine OLED-ekraan koos automaatse reguleerimise funktsiooniga, mis peenhäälestab kuva ereduse vastavaks ümbritsevale valgustasemele. Mõõtmistulemuse reageerimisaeg vähenes umbes 0,3 sekundile. Korpusel on vee- ja udukindel ehitus, mis tagab kaitse ootamatute veepiiskade ja vihma eest.

Samuti on laserkaugusmõõtjal COOLSHOT PRO STABILIZED tegeliku kauguse näidik – seadme esiküljel asuv LED-valgus, mis vilgub, kui kasutusel on tegeliku kauguse režiim. Seetõttu võib seadet kasutada ametlikel võistlustel*, kus vahekauguse mõõtmise seadmed on lubatud, kuna seade annab selgelt märku, et tõusu/languse kompenseerimise funktsioon (ID tehnoloogia) on välja lülitatud.

Nikoni COOLSHOT hajutab vahekaugusega seotud ebakindluse ja annab kasutajale rohkem aega strateegiliste otsuste tegemiseks ja keskendumiseks igale löögile.

Kõik funktsioonid, mida ootate ühelt golfimängija laserkaugusemõõtjalt, on pandud kokku seadmesse COOLSHOT PRO STABILIZED. Täiustatud kasutusmugavuse ja lihtsa mõõtmistoiminguga seade sobib ideaalselt nii neile, kes kasutavad golfimängija laserkaugusemõõtjat esimest korda, kui ka neile, kes pole täielikult rahul oma tavapärase laserkaugusmõõtjaga.

*Enne COOLSHOT laserkaugusmõõtja kasutamist ametlikult võistlusel tutvuge kohalike reeglitega.

Põhifunktsioonid

・Mõõtevahemik: 7,5–1090 m
・STABILIZED funktsiooni kasutatakse vahekauguse mõõtmisel kauge lipuvardani, funktsioon vähendab käe liikumisest tulenevat vibratsiooni.
Stabiliseerimise mõju: Vähendab käe liikumisest tingitud pildi vibratsiooni (siinuslained) pildiotsijas umbes 1/5-ni või veelgi vähem esialgsest*1.
・Punane sisemine OLED-ekraan võimaldab lihtsamat lugemist mistahes olukorras. Automaatne ereduse reguleerimise funktsioon peenhäälestab kuva ereduse vastavaks ümbritsevale valgustasemele.
・Kiire ja stabiilne mõõtmine sõltumata kaugusest — HYPER READi on edasi arendatud ja see kuvab mõõtmistulemuse umbes 0,3 sekundiga.
・Rohelise valgustusega LOCKED ON tehnoloogia*2: LOCKED ON märk süttib roheliselt ja teavitab kasutajat vahekaugusest lähima sihtmärgini.
Üksteisega kattuvate sihtmärkide kauguse mõõtmisel kuvatakse kõige lähema sihtmärgi kaugus pildiotsijas LOCKED ON märgiga. Nii on näiteks golfirajal selgelt näha, et mõõdetud on lipuvarda kaugus, kuigi taustal on ka puud.
・Golfi-režiimis kuvatakse kaldele reguleeritud kaugus (horisontaalne kaugus ± kõrgus), mis näitab, kui kaugele teil tuleb pall lüüa – see on väga praktiline tõusvatel ja langevatel golfiradadel. Selle tehnoloogia nimi on ID (incline/decline, tõusu/languse kompenseerimise) tehnoloogia.
・Tegeliku kauguse näidiku ülesanne on anda märku, et ID (incline/decline, tõusu/languse kompenseerimise) tehnoloogia pole kasutusel.
Kui kasutatakse tegeliku kauguse režiimi, siis vilgub sisselülitatud seadme näidik roheliselt. ID (incline/decline, tõusu/languse kompenseerimise) tehnoloogia kasutamata jätmine paistab vaatlejatele lihtsalt silma. Tegeliku kauguse näidikut on võimalik ka välja lülitada.
・Rakendatud on esmase sihtmärgi prioriteedi režiim.
Üksteisega kattuvate sihtmärkide kauguse mõõtmisel kuvatakse lähima sihtmärgi kaugus — see on kasulik golfimängimisel, kui golfiväljakul on tarvis mõõta vahekaugust lipuvardani jataustale jäävad puud.
・Vahemaa mõõtmise skaala samm: 0,5 m
・Ühekordne või pidev mõõtmine (kuni 8 sekundit)
・Kõrgekvaliteediline 6x mitmekihilise kattega monokulaar selgete piltide jaoks
・Vaatamist lihtsustav suur okulaar (18 mm)
・Lai vaateväli (7,5 kraadi)
・Suure vaatekaugusega disain tagab selge vaatevälja ka prillikandjatele
・Dioptri reguleerimise funktsioon
・Kompaktse disainiga korpus, mis sobib mugavalt kätte
・Vee- ja udukindel
・Suur temperatuuritolerants: -10 °C kuni +50 °C 

*1 Vastavalt Nikoni mõõtmisstandarditele.
*2 Üksikud mõõtmistulemused: Kui üksteisega kattuvate sihtmärkide kauguse mõõtmisel kuvatakse lähima sihtmärgi kaugus, süttib LOCKED ON märk. Püsimõõterežiim: Kui kuvatud näidud tähistavad lähimat sihtmärki, ilmub LOCKED ON märk.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply