Algajate koolitus „FOTOGRAAFIKS KASVAMINE“ saab juurde praktilist pildistamist

By in
545

I AM Photographer kursused algajale fotograafile on väga populaarsed. Sügisene kursus on lõpetamas ja nüüd on võimalik juba registreeruda jaanuaris 2017 algavale loengutele.

Seekordne grupp oli ka koolitajatele rõõmustav, mitmed lektorid mainisid, et kõike haarati kergelt, kursuslastes oli palju õpihimu, koostegemise rõõmu ja loomingulisust. Meie kursuse viimases kokkusaamiseks on alati koduste tööde analüüs ning paneme üles oma parimatest töödest näituse. Kõik kursuslased saavad kaunilt kujundatud diplomid. Samuti küsime oma õpilastelt tagasisidet kursuse kohta.

Viimaste küsitluste baasil on mitmed avaldanud soovi, et praktilist pildistamist koos juhendajaga võiks veelgi rohkem olla. Siiani viisid praktilist pildistamist läbi stuudios Kaupo Kikkas ja looduses Sven Zacek. Nende praktilisi näpunäiteid kiideti väga.

Nüüd oleme otsustanud, et asendame videokoolituse veel ühe kolmetunnise praktikumiga, kus iga fotograaf saab veelkord koos juhendajaga teoorias õpitu ka läbi tegevuse omandada. Nüüd on üheksast loengust juba neli, kus tuleb endal kaamera kätte haarata ja pildistama asuda.

Soovitan seda kursust kõigile kes tahavad oma pildistamisse teadlikkumalt suhtuma hakata. Kui leiate, et teie kaamera on liialt pikalt riiulisse seisma jäänud, siis tasub mõelda, et ehk on aeg ta sealt välja võtta, liituda meiega ning tuua oma piltidesse idee, lugu ja emotsioon. Meil on tulemas uus tegus ja lõbus kursus. Liituge meiega ja õpime tegema pilte, mis väärivad säilitama aja lugu läbi teie silmade. Fotokursus on ka suurepärane kingitus fotograafiahuvilisele, seda kinkimise rõõmu jätkub järgmise aasta mitmesse kuusse.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply