Uus kaamera D7200 on Nikoni poolkaadrite lipulaev.

By in
519

Seda kaamerat on oodatud ja kuulujuttudes sahistatud juba päris pikka aega. Nüüd on uus kaamera meie esinduses kohal ja ka esimesed proovipildistamised läbi teinud.

Kaamera välises korpuses suuri muutuseid ei ole ning kaamera näeb päris sarnane Nikoni eelmise mudeli D7100-ga. Kõik mis oli D7100 hea, see on jäänud ka tema järeltulija varustusse. Näiteks ilmastikukindel magneesiumist korpus ja low-pass filtris udustava kihi puudumine, mis annab pildifailidele korralikku optikat kasutades suurepärase teravuse! Suuremad sisulised muutused on hoopis kaamera sisemuses.

Oluline muutus on uus autofookussüsteem Multi-CAM 3500DX II, mis on tunduvalt tõhusam just nõrkades valgustingimustes teravuse leidmisel. Kui D7100 autofookus töötas tõhusalt -2 EV juures siis uuel mudelil on see näitaja viidud -3EV juurde.

Tõsiseks edasiminekuks on ka sarivõte ja mälupuhver. Nüüd on võimalik sarivõtte kasutamisel (kuni 6 kaadrit sekundis) mälupuhvrisse pildistada 18 faili 14 bitist kompressimata või 27 faili 12 bitist kompressitud RAW faili. JPG failiformaadi puhul mahub mälupuhvrisse kuni 100 faili!

Uus pildisensor lubab ka kõrgemat ISO kasutada ning nüüd on kasutada vahemik  ISO 100 kuni 102 400! Väike kärbe sellele lubadusele siiski on – kõrge ISO (51 200 – 102 400) on mõeldud kasutamiseks mustvalge foto režiimis. Kuid ISO 8000 oli tõesti muljetavaldava kvaliteediga.

Kaamera on muutunud energiasäästlikumaks. EN-EL15 batareiga on võimalik saada kuni 1200 võtet.

Peegelkaamerasse on sisse ehitatud ka WiFi! See tähendab, et kaamerat koos nutiseadmega kasutades on imelihtne pilte jagada või kasutada nutiseadet distantsjuhtimisseadmena.

Esimest korda on peegelkaameras fotode edastamiseks NFC (lähivälja side) funktsiooni. NFC ühilduva nutiseadmega puudutage lihtsalt  kaamerat D7200 ja saategi edastada pildi, mis kuvatakse kaamera LCD-ekraanil! Kõik on nii lihtne!

Tehniliselt on uuel mudelil päris korralik edasiminek. Kaamera on fotoentusiastide ootustele vastav.

Ootame Sind kaameraga tutvuma ning ostma meie I AM Photographer pro Shop esindusse.

Loe lisaks!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply