Kümme näpunäidet toidu pildistamiseks

By in
604

2. Parem välk. Välklamp võib Sind varustada vajaliku valgusega, kuid ta tekitab soovimatuid väikeseid väga eredaid laiguke. Proovige kasutada välgul hajutit, selle asemel et suunata välk otse toidule.

3. Kompositsioon. Tavaliselt on parim minimaalne kompositsioon, kuid pildile võib lisada mõne rekvisiidi, nagu näiteks kvaliteetsed savinõud või söögiriistad. Kasuta neid minimaalselt ja vali asjad, mis sobivad meeleoluga, mida soovid tekitada .

4. Kasuta geomeetrat. Tugevad geomeetrilised kujundid töötavad hästi, nii et pidage seda meeles, kui lõikate toitu ja paigutate seda taldrikule.

5. Lisa garneering. Lahjade värvidega toit, näiteks pasta, võib välja näha äärmiselt ebaisuäratav. Lihtne viis elavdada visuaalselt vähem huvitavaid toite on lihtsalt lisada värvilist garneeringut.

6. Pildi stiilid. Horisontaalne stiil süvendab siniseid ja rohelisi toone, vertikaalne stiil samal ajal rõhutab punaseid ja kollaseid toone. Seetõttu parima tulemuse saavutamiseks vali stiil, mis sobib Sinu soovitud eesmärkidega.

7. Valge tasakaal. Erinevate valge tasakaalu seadetega, nagu näiteks päevavalgus, pilved, vari ja toavalgus, saab lisada trendikaid värve, et muuta pildid dünaamilisemaks.

8. Selektiivne fookus. Väike teravussügavus, kus ainult väike osa nõudest on fookuses, töötab tõeliselt hästi. Paremate tulemuste saavutamiseks kasuta suure avaga makro-või pikka telefoto objektiivi.

9. Too värvid esile. Et saavutada tõelist värvide mõju, suurenda värvide küülastumist Custom Picture Style menüüs või tee seda pärast programmis Capture NX2.

10. Kuumad võtted. Kui toit peab kuum välja nägema, siis peab ta aurama. Pane kõik enne valmis, et oleksid valmis pildistama kohe, kui toit ahjust võetakse.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply