SKU: 111918 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 6971008024548

Saramonic juhtmevaba mikrofon Blink 500 B4 Lightning

 245,00

Saadaval järeltellimisel

Compare
Saramonic

Kirjeldus

Saramonic juhtmevaba mikrofon Blink 500 B4 Lightning on loodud iOS toodetele, milledel on Lightning ühendus.

Isegi tahvli või nutitelefoniga video salvestamisel on kvaliteetse juhtmevaba mikrofoni kasutamine ülioluline hea heli salvestamiseks. Saramonic on valmistanud uue Blink 500 mikrofonisüsteemi, mis on üks väiksematest ning kergematest saadaolevatest juhtmevabadest komplektidest.

Vaatamata komplekti kompaktsusele on edastatav heli kvaliteetne ning tänu kasutamise lihtsusele eriti sobiv professionaalseks helisalvestuseks ajakirjanikele, vloggeritele ning teistele sisutootjatele, kelle töös on lisaks kvaliteedile väga olulised ka töö alustamise kiirus ning lihtsus.

Saramonic Blink 500 on kaasaskantav ja multifunktsionaalne 2,4G traadita mikrofonisüsteem, mida saab kasutada korraga maksimaalselt kahe saatjaga ühe vastuvõtjaga.

Blink 500 sobib nii kaamerate, nutitelefonide kui ka kaasaskantavate salvestajate, mikserite jms jaoks. Praegu on see maailmas esimene, millel on erinevate seadmete jaoks saadaval kolm erinevat versiooni. Vali õige komplekt!

Mikrofoni töökaugus on 30m (koos takistusega). Saatja toiteallikaks on laetavad liitiumpatareid, mis võimaldavad sul pikka aega filmida, ilma et peaksid muretsema akude tühjenemise pärast.

Lisainfo

Kaal 0,278 kg
Mõõtmed 15,5 × 6 × 7,5 cm