SKU: 114903 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 6971008027563
New

SARAMONIC Blink 500Pro B1 2,4 GHz wirelss system

 235,00

Saadaval järeltellimisel

Compare
Saramonic

Kirjeldus

Blink 500Pro B1 2,4 GHz wirelss system viivad juhtmevaba helisalvestuse täiesti uuele tasemele. Uus seeria toob rea olulisi täiustusi, mida sisuloojad, videograafid ja otseülekannete edastajad on soovinud. Suurema leviulatusega – kuni 100 meetrit ja aku tööajaga kuni 8 tundi on kasutajatel nüüd oluliselt suurem vabadus ringi liikuda ning võttepäevi planeerida. Ühest laadimiskorrast piisab terveks päevaks!

Uues kahe kanaliga vastuvõtja (RX) komplektis on kaasas mõlemad, TRS ja TRRS väljundkaablid. Need võimaldavad süsteemi ideaalselt kasutada kaamerate, salvestite, mikserpultide, kaasaegsete arvutite, nutitelefonide ja tahvelarvutitega, millel on olemas 3,5 mm pesad. Blink 500 Pro komplekti vastuvõtjast on võimalik välja võtta kas mono- või stereosignaal – seega saate kahe saatja kasutamisel soovi korral suunata ühe vestluspartneri signaali paremasse ning teise oma vasakusse kanalisse.

Saatjatesse on sisse ehitatud uus muljetavaldava -39 dB tundlikkusega ring-suunadiagrammiga mikrofon. See tagab puhta ja selge heli juba saatja kasutamisel. Saatjat on hõlpsasti võimalik kinnitada särgi või krae külge. Samas toimib see ka traditsioonilise bodypack-saatjana, kui lisate komplektis kaasas oleva SR-M1 reväärimikrofoni.

Saramonic Blink 500 Pro B1 seadmetega saate lisaks mikrofonist tulevale signaalile edastada juhtmevabalt ka audioseadme liiniväljundi signaali. See muudab süsteemi väga mitmekülgseks. Saate kasutada komplekti kuuluvat reväärimikrofoni, ühendada suundmikrofoni, lisada mikrofoniga peakomplekti või ükskõik millise 3,5 mm TRS väljundiga mikrofoni. Helivaljuse saate reguleerida täpselt vajalikule tasemele.

Nii vastuvõtjal kui ka saatjal on suur ja selge OLED ekraan, mis võimaldab teil hoida silma peal sisendi režiimil, mikrofoni helitasemel, ühenduvusel jpm. Uus on ka seadmekomplekti karp, millel on nüüd lisaks mikrofonide kaitsmisele ka laadimisfunktsioon karbis olevast akupangast või välise toiteallika kaudu – saatjad ning vastuvõtja karpi ja liikudes ühest võttekohast teise on nad jälle laetud