SKU: 114621 Saadavus: 4 in Stock GTIN: 7072621000670

Vallerret Urbex Photography Glove Brown M

 74,90

Laos (saab järeltellida)

Compare
Vallerrett-Logo

Kirjeldus

Vallerret Urbex Photography Glove Brown M. Talvel puuduvad piirid ja betoondžunglis võivad fotograafi sõrmed külmetuda samamoodi, nagu teistes talvistes võttepaikades. Loodud linnalikele avastajatele, kes jäädvustavad külmunud, talvistel tänavatel maailma, mis jääb tihtipeale linnaelu sagina kõrval märkamatuks. Mahajäetud laohooned, säravad tuled, linna siluett ja ainulaadsed karakterid. Tänavafotograafi amet nõuab kannatlikkust, püsivust ja veidi ka stiili.

Urbex kindad on loodud aitama linnafotograafe, et nad saaks säilitada tasakaalu stiili, soojuse ja funktsionaalsuse vahel. Need unisex kindad on valmistatud ehtsast kitsenahast ja 100%-st meriinovillast, kinnaste pöidla- ning nimetissõrme osa toimib puutetundlike ekraanidega, mistõttu on need ideaalsed kindad, millega saate liikuda kohvikust eksprompt tänavasessioonile.

Urbex tänavakindad on sobilikud kasutamiseks maheda talve temperatuuride juures.

FlipTech sõrmeotsa katted Olete sekunditega valmis pildistama. Pöörake sõrmeotsa kate ümber ja nautige täielikku ligipääsu sõrmedele.
Siseosa 100% meriinovillast Looduse parim relv külmade temperatuuride vastu, et tagada fotograafidele tihedalt ümber ja soojad kindad.
Magnetid Hoidke FlipTech katted avatud asendis, et saaksite veelgi parema ligipääsu kaamerale.
Ehtne kitsenahk Pargitud ehtne kitsenahk, mis on omane tänavastiilile ja vastupidav pikaajaliseks kasutamiseks.
Kootud mansetid Mugavad ja mõnusad kootud mansetid hoiavad teie randmed soojad.
Valmidus puutetundlike ekraanidega kasutamiseks Nimetissõrmedel ja pöidlal olev seemisnahk võimaldab teil kasutada puutetundlikku ekraani, saata sõnumeid, võtta vastu kõnesid ning kerida lehti tavapärasel viisil.
Tihedalt ümber kindadisain Kitsas ja tihedalt ümber disain, mis vähendab kinnaste mahtu, ning mugav ja suurepärane kaameratunnetus.
Soojapidavus: Loodud kandmiseks maheda talve temperatuuride juures.