SKU: 114628 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 7072621000212

Vallerret Markhof Pro 2.0 Photography Glove Black SIZE XS

 74,90

Saadaval järeltellimisel

Compare
Vallerrett-Logo

Kirjeldus

Vallerret Markhof Pro 2.0 Photography Glove Black SIZE XS , mis on ennast tõestanud meie klientide lemmikkinnastena, naaseb nimega Markhof 2.0 (UNISEX suurus).

Eelnevalt kumeraks muudetud disaini ja 100%-se meriinovilla sisaldusega siseosa, Thinsulate isolatsiooni ning ilmastikukindlate kangaste tõttu on tegemist soojade ja tihedalt ümber kinnastega, millega on suurepäraselt võimalik kaamerat tunnetada.

Kindamudel Markhof Pro 2.0 on mitmekülgne, funktsionaalne ja stiilne, mida saate võtta kaasa kõikjale alates tänavatest kuni mäetippudeni.

Sobilik igapäevaseks kasutamiseks keskmiselt külma talve temperatuuride juures.

Siseosa 100% meriinovillast Looduse parim relv külmade temperatuuride vastu, et tagada fotograafidele tihedalt ümber ja soojad kindad.
FlipTech magnetitega sõrmeotsa katted. Olete sekunditega valmis pildistama. Pöörake sõrmeotsa kate ümber ja nautige täielikku ligipääsu sõrmedele.
Kõrgtehnoloogilised materjalid Kitsenahk, kahekihiline DWR-välismembraan ja seemisnahk on veekindlad ning kaitsevad suurepäraselt ilmastikuolude eest. Keskmine kiht, mis on Thinsulate kangast, lisab kinnastele täiendavat soojust, et kaitsta teie käsi talviste temperatuuride eest.
Libisemiskindel haare Peopesa ülikleepuv muster tagab teile suurepärase haarde kaamera hoidmiseks. Kinnastel on kujutatud ikooniline Saksa maastik.
SD-kaardi pesa, millele on lisatud statiivi võti Käepärane hoiutasku täiendavate SD-kaartide hoiustamiseks või mikrofiibrist lapp, millele on lisatud käepärane statiivi võti.
Mansetid Lihtne ära võtta ja tagasi panna.
Soojapidavus: Loodud kandmiseks keskmiselt külma talve temperatuuride juures.