SKU: 1381410 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 4897082668831
New

EcoFlow Power Station KIT Battery 5120Wh

 2699,00

Saadaval järeltellimisel

Compare
EcoFlow-logo

Kirjeldus

EcoFlow 5120 Wh aku.
Kas reisite sageli haagissuvila või matkaautoga? Või soovite saavutada elektrivõrgust sõltumatuse? EcoFlow aitab teil seda teha! 5 kWh võimsusega akud koos spetsiaalse jaoturi, päikesepaneelide, generaatori ja jaotuspaneeliga (müüakse eraldi) võimaldavad teil luua oma elektrisüsteemi. Nii võite olla kindel, et teil ei saa elekter kunagi otsa! Jaoturiga saate ühendada korraga kuni kolm 2 kWh või 5 kWh akut, saavutades võimsuse kuni 15 kWh!

Turvalisuse huvides
Aku on varustatud intelligentse BMS-energiahaldussüsteemiga, mis tagab tõhususe ja töökindluse. Samuti on see kaitstud liigse pinge ja voolu eest. See suudab ennast ka ise soojendada, sobides ideaalselt isegi külmematesse oludesse. Veelgi enam, täiustatud 48 V süsteem hoiab ära seadme ülekuumenemise ja energiakao.

Usaldusväärne toiteallikas
Ühe aku mahutavus on 5 kWh, kuid ühendada saate kuni kolm akut, paigutades need ruumi säästmiseks üksteise peale. See annab teile veelgi rohkem võimalusi eri seadmete toiteks! Veelgi enam, kohe kasutusvalmis süsteem ennetab paigaldusprobleeme ning sisseehitatud LCD-indikaator muudab seadme kasutamise lihtsaks. See on ideaalne lahendus haagissuvilale või juhul, kui soovite saavutada elektrivõrgust sõltumatuse!

Mitu laadimisvõimalust
Enam ei ole vaja muretseda, et aku tühjeneb ja teie seadmete jaoks ei jagu elektrit. Seade toetab paljusid erinevaid laadimisviise. Näiteks saate selle ühendada generaatori või tuuleturbiiniga. Seda on võimalik laadida ka kuni 3000 W võimsusega päikesepaneelidega. On teil EcoFlow nutigeneraator? Sellega saab samuti akusid laadida! EcoFlow kogu laadimisvõimsus on kuni 7800 W.