Allahindlus!
SKU: JMA301DA Saadavus: 1 in Stock GTIN: 4960759902184

NIKKOR Z 85mm f/1.8 S

 765,00

Laos (saab järeltellida)

Compare

Kirjeldus

NIKKOR Z 85mm f/1.8 S. Klassikalistest pea-ja-õlad -kaadritest loodusportreedeni – see 85 mm peeglita täiskaadris objektiiv portreteerib teie subjekte imekspandava selgusega. Selle täiustatud optiline jõudlus avab uued võimalused üksikasjadele ja varjunditele, mis jätavad varju isegi eelnevad f/1,4 fikseeritud fookuskaugusega objektiivid.

Igal hetkel. Tähelepanuväärsed portreed. Puhtisiklikud seaded või suured sündmused. Lavastatud või varjatult üles võetud kaadrid. See 85 mm f/1,8 valgusjõuline portreeobjektiiv pakub suurepärast liikuvust. Nikon Z lai kinnitus võimaldab jäädvustada täiuslikud üksikasjad üle kogu kaadri isegi olemasoleva valgusega pildistades. Fookustamine on kiire ja teie Nikon Z kaamera suudab lukustada teie objekti silmale, olgu ta üksi või üks teiste seas.

Tegelik sügavus. Bokeh näeb välja kaunilt loomulik, sujuva üleminekuga kaadri servadele. Teie fookuspunkt esitatakse alati teravana ja esiletõstud taastekitatakse õrnade punktidena.

Peen üksikasi. Nahatoonid on loomulikud ja teravus on suurepärane servast serva – isegi suurima avaga pildistades. Vähim fookuskaugus 0.80 annab vastutuse kaadri eest teile – lähivõttest lõpmatuseni.

Tagantvalgustatud ilu. Nikoni peegeldusvastane nanokristallkate võitleb varikujutise ja helklusega suurema pildi selguse huvides ning seadistusest olenemata. Iga stseeni osa on täiuslikult taastekitatud isegi taustvalgustuse tingimustes.

Iseloomu poolt ohjatud. Filmige materjali ilusa madala teravussügavusega. See 85 mm objektiiv võimaldab teil objektid kaunilt eraldada, olgu tegu siis tundeelamusliku lähivõtte või öise stseeniga, kus on rohke bokeh. Pea hääletu automaatne teravustamine lubab särada ka vaikseimatel hetkedel. Hääletu funktsioonide reguleerimisrõngas lubab teil fookustada piiramatu täpsusega. Fookuskaugus teravustamisel peaaegu ei muutu.

Minge vooluga kaasa. Lai, kurruline funktsioonide reguleerimisrõngas võimaldab täpset ja intuitiivset kasutust. Seda saab kasutada ava vaikseks juhtimiseks või särikompensatsiooniks ja teravustamisrõ

Lisainfo

Mõõtmed 12 × 9,2 × 9,2 cm
Tüüp:

Nikon Z kinnitus

Formaatimine:

FX/35 mm

Fookuskaugus:

85 mm

Suurim ava:

f/1,8

Väikseim ava:

f/16

Objektiivi ehitus:

12 elementi 8 rühmas (sh 2 ED-elementi ja nanokristallkattega elemendid)

Fookusnurk:

FX-formaat: 28° 30', DX-formaat: 18° 50'

Teravustamissüsteem:

Sisemine teravustamissüsteem

Väikseim teravustamiskaugus:

0,8 m (2,62 jalga), fookustasandilt

Objektiiviava labade arv:

9 (ümardatud objektiiviava)

Kate:

Nanokristallkate

Kinnitatava filtri suurus:

67 mm (P = 0,75 mm)

Läbimõõt x pikkus (pikendus objektiivi kinnitusest):

Umbes 75 mm (3,0 tolli) suurim läbimõõt x 99 mm (3,9 tolli) (kaugus kaamera objektiivi kinnitusäärikust)

Kaal:

Umbes 470 g

Teravustamine:

Automaatne, Käsitsi

Kaasasolevad tarvikud

Objektiivi pealeplõksatav esikaas LC-67B 67 mm, objektiivi tagakork LF-N1, bajonett-päikesekaitse HB-91, objektiivi kott CL-C1

Sulle võib ka meeldida...