Allahindlus!
SKU: JMA106DA Saadavus: 0 in Stock GTIN: 4960759904928

NIKKOR Z 40mm f/2 Nikon

 228,00

Saadaval järeltellimisel

Compare

Kirjeldus

Kaunilt lüüriline NIKKOR Z 40 mm f/2 on igapäevane superkangelane: terav, kiire ja piisavalt väike, et seda diskreetselt kasutada – sobib suurepäraselt kõigeks alates vlogidest kuni elavate hetktõmmisteni.

See särav standardne primaarobjektiiv pakub loomulikku vaatenurka, mis sobib ideaalselt siiraste portreede, intervjuude ja juhendvideote jaoks. Pildistatavad tunnevad end mugavamalt, kui näkku pole sihitud suurt objektiivi, ning see objektiiv on nii väike ja kerge, et sobib ideaalselt ka haarava esimese isiku vaatenurga filmimiseks.

Lai Z-kinnitus koos objektiivi laia f/2 avaga tagab suurepärase jõudluse vähese valgustusega olukorras, olles nii ideaalne meeleolu jäädvustamiseks hämaras. Ümardatud 9 teraga ava võimaldab pehmet ja loomuliku välimusega bokeh´i: fotograafid ja filmijad saavad jäädvustada pehmelt häguse ja ülimalt kreemika taustaga pilte, mis tõstavad esile objekti.

Põhifunktsioonide kokkuvõte: NIKKOR Z 40 mm f/2
Hele f/2 standardne primaarobjektiiv: 40 mm vaatenurk Z-seeria täiskaaderkaameratel. 60 mm vaatenurk Z-seeria DX-formaadis kaameral.
Elutruu: objektiiv lisab fotodele ja filmidele ilusaid detaile, sügavust ja värve.
Kunstiline bokeh: objektide teravustamine kauni ja kergelt häguse taustaga pole kunagi olnud lihtsam.
Suurepärane lähivõtteks: minimaalne fookuskaugus vaid 0,29 m. Teravus on suurepärane isegi lähedalt vaadates.
Kiire ja vaikne automaatne teravustamine: ülivaikse samm-mootori ja Z-kinnituse kogutud lisavalguse abil on teravustamine kiire, täpne ja vaikne.
Video jaoks loodud: helide fookustamine ei riku videoid. Hinge kinni pidamisele keskendumist on järsult vähendatud, nii et saate reguleerida fookust võtte vaatenurka mõjutamata.
Taskusse mahtuv: piisavalt väike, et seda kaamera peal hoida või mantlitaskusse libistada.
Kohandatav: vaikse juhtrõnga saab seadistadafookuse, ava, särikompensatsiooni või ISO juhtimiseks.
Kaitstud: suletud, et kaitsta tolmu ja veepiiskade eest.