SKU: ATOMNJAV01 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 0814164021173
New

Atomos Ninja V

 834,00

Saadaval järeltellimisel

Compare

Kirjeldus

Salvesta nagu ninja! Eemalda enda kaamera sisemised  piirajad – salvesta kuni 4Kp60 10-bitist HDR-videot otse kaamera sensorilt läbi HDMI 2.0. Koos 1TB AtomX SSDmini-ga saad nüüd saavutada ühe draiviga kuni 150 minutit 4K-salvestust! Ja kui oled lõpetanud, salvestatakse sinu redigeerimisvalmis ProRes ja DNxHR-i salvestised taskukohastesse SSD-draividesse.

HDR / SDR täiuslikkus. Ninja V kuvab reaalajas 10+ stoppi dünaamilise ulatusega log/PQ/HLG signaalidest . Vaata ka päevavalguses enda pilte selgelt ja teravalt servast servani peegelduste vabal ekraanil. Ninja V ekraani saab kalibreerida täpse värvitäpsuse jaoks igal ajal ning ta võimaldab ka taasesitust HDR- või SDR-telerisse.

Uuel Ninja V-l on vapustavalt ere 5,2 ”10-bitine HDR-ekraan hämmastava 1000-nitsise väljundiga. Klanitud alumiiniumkorpus on loodud maksimaalse vastupidavuse saavutamiseks, kaalub kõigest 360 g ja paksus on ainult 25 mm – see on hõlpsasti kinnitatav ükskõik millise kaamera rig-i külge.

Salvesta 4K HDR-i mängimine. Ninja V on eraldiseisev süsteem 4k UHD, HDR ja suure kaadrisageduse jäädvustamiseks, mis välistab kallid, keerulised ja ebausaldusväärsed arvuti seadistused. Ninja V võimaldab lihtsat salvestamist, jälgimist ja viivitamatut ülevaatamist. Jäädvustage kõik üksikasjad HDR-is ja lisage automaatselt kõik õiged HDR-lipud YouTube´i üleslaadimiseks. Ideaalne mängude arendamise käigus tehtavate testimiste tarvis, müügi-eelsete esitluste tarvis või lihtsalt oma oskuste demonstreerimiseks!