SKU: VOA080AE Saadavus: 4 in Stock GTIN: 4960759906205

Nikon Z 9 Body

 5188,00

Laos (saab järeltellida)

Compare

Kirjeldus

Oma klassi parimad tulemused automaatse fookuskauguse määramise (AF) ja jälgimise osas.
493-punktiline automaatne teravustamissüsteem sisaldab 405 ala automaatset fookuspunkti – viis korda rohkem kui mudelil Z 7 II – ning 10 automaatset fookusrežiimi võimaldavad kasutajatel valida automaatse seadistuse mis tahes töö jaoks. Pidevalt õppival tehisintellektil baseeruv pildiotsija võimaldab samaaegselt tuvastada kuni üheksa erinevat tüüpi objekti. See haakub 3D-jälgimisega, mida Nikoni peeglivabades kaamerates kasutatakse esmakordselt, aidates jäädvustada kõik olulisemad hetked. Alates inimestest ja nende ilmetest kuni loomade ja sõidukiteni – Z 9 saab aru, mida pildistatakse, reageerides silmapilkselt muutustele objekti asukohas, paigutuses või liikumiskiiruses.

Uuel tasemel videovõimalused
Z 9 uskumatu kaadrite jõudlus võimaldab kasutajatel kaameraga salvestada suurepäraseid täiskaadrisagedusega 8K 24p kuni 60p ja poolkaadrisagedusega 4K 24p kuni 120p videolõike ning aeglustatud filme. Täiskaader 8K videomaterjali eraldusvõimega 30p saab korraga salvestada ligikaudu 125 minuti jagu – see on pikim kestus, mida võimaldab peeglivaba kaamera. Ühilduvus salvestusvorminguga ProRes 422 HQ, mis vastab täielikult videomaterjalide tootmise laiaulatuslikele nõudmistele. Peatselt tehtav püsivara uuendus võimaldab salvestada RAW vormingus 8K-videot ülisujuva eraldusvõimega 60p . Filmimist toetavad ka täielik AF/AE automaatteravustamine ja funktsioon Eye-Detection, samas hoiab Nikoni uus N-RAW-vorming failide suurused hallatavad

Võimas kiirus
Jäädvustage ühe sarivõttega rohkem kui 1000 täiseraldusvõimega RAW-vormingus kaadrit kiirusega 20 kaadrit sekundis. Samuti on uues C+ režiimis võimalik pildistada täisautomaatsete AF/AE võimalusega kuni 120 kaadrit sekundis, saades tulemuseks tavalises umbes 11 MP JPEG-vormingus pildikvaliteedi. Maailma kiireim skannimiskiirus sisuliselt kaotab rulluva katiku moonutused, nii et mehaaniline katik on eemaldatud. Säriaeg 1/32000 kooskaamera võimega pildistada tundlikkusega ISO 64 pakub uskumatut teravust ja sügavust isegi äärmuslikult eredas valguses.

Pidev nähtavus reaalajas
Kaameral Z 9 on eredaim (3000-nitine) elektroonilise pildiotsijaga ekraan, mille kahevooline tehnoloogia tagab reaalajas toimiva, pimendusteta pildistamise, et fotograafidel ei jääks ükski hetk püüdmata. Z 9 ekraan pakub reaalajas katkestusteta vaadet, mis tähendab, et kui objekt liigub või pildistatavas kaadris toimub vähimgi muutus, näeb fotograaf seda kohe.

Ergonoomika ja vastupidavus
Veel ühe uuendusena on Nikoni mudel Z 9 varustatud neljateljelise vertikaalselt ja horisontaalselt kallutatava monitoriga, mis võimaldab fotograafidel kohaneda hetkega, olles kadreerimisel kiired ja paindlikud. Igas mõttes profitööriistanaon kaamera ergonoomikat, näiteks nuppude paigutust, viimistletud ja täiustatud koostöös professionaalsete fotograafidega. Kaamera vastupidavus on veel parem kui mudelil D6, tagades, et kasutajad saavad jäädvustada soovitud kaadreid ka karmides tingimustes. Uus AF-režiimi lüliti võimaldab kasutajatel liikuda kaadriotsijaga pildistamise ajal automaatse teravustamise režiimi ja alarežiimi vahel. Ülemine ja tagumine LCD-juhtpaneel ning klahvinuppude valgustus süttib kaamera toitelülitist, võimaldades hõlpsasti sätteid muuta ka hämaras.

Z 9 lisaomadused ja -võimalused
• Kompaktne kaamerakere: 20% väiksem kui mudelil D6, sügava käepidemekumerusega, mis võimaldab kaamerat kindlalt hoida, pildistades nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.
• Voolitud magneesiumisulamist, et saavutada ülim tasakaal tugevuse ja kerguse vahel.
• Ilmastikukindel kate kaitseb nii kaamerat, Z-seeria objektiive kui ka kinnitusadapterit igasugustes oludes.
• Staatiline kate tekitab magnetvälja, mis tõrjub aktiivselt eemale sensorile maanduvaid tolmuosakesi.
• Kaamerale omane tundlikkus, vahemikus ISO-64 – 25 600 (laiendatav vahemikuni 32 –102 400) toimib koos täiustatud müratasanduse algoritmi ja kaamerasisese väreluse vähendamisega.