SKU: 109289 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 056035371424
New

LOWEPRO Nova 200 AW II

 124,00

Saadaval järeltellimisel

Compare

Kirjeldus

Kas olete otsinud kvaliteetset ja usaldusväärset kaamerakotti, mis vastaks kõigile teie vajadustele? Tutvustame teile Lowepro Nova seeria uusimat täiustust – Nova 200 AW II.

Nova 200 AW II on järgmine samm ikoonilistes Lowepro kaamerakottides. Selle uuenduslik disain ja täiustatud funktsioonid muudavad selle ideaalseks kaaslaseks nii professionaalsetele fotograafidele kui ka videotehnikutele. Kas otsite kompaktset ja kaitset pakkuvat kotti, mis sobiks teie DSLR-kaamerale või hübriidsele komplektile? Nova 200 AW II vastab teie ootustele.

Pakume teile mitmekülgset koti lahendust, mis mahutab kuni kaks professionaalset DSLR-kaamerat, lisavälke ja välguühikuid. Lisaks sellele saate kohandada sisemust vastavalt oma vajadustele, tagades varustuse ohutuse ja mugava transportimise. Lisaks mahutab see mugavalt ka professionaalse kinokaamera, muutes selle ideaalseks valikuks ka videofotograafidele.

Taskud väiksemate esemete jaoks, nagu nutitelefon, mälukaardid, võtmed jne, lisavad koti praktilisust. Tagaküljel on tõmblukuga tasku koos trollikäepidemega, mis muudab koti teiste pagasitega reisimise lihtsamaks. Ei pea muretsema ka karmide ilmastikutingimuste pärast – Nova 200 AW II-l on veekindel lukk ja kaasas All Weather AW Cover™, mis pakub täiendavat kaitset ilmastikumõjude eest.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.