Fototehnika rent

FOTOakadeemia OÜ pakub fototehnika renti. Kõik renditavad tooted asuvad meie Tallinna salongis (Tartu mnt. 84a, Fahle maja). Rendivara üleandmine toimub rendiperioodile eelneval tööpäeval (E-R) ajavahemikus 14.00-17.00 või rendiperioodi esimesel päeval (E-R) kella 9.00st. Rendivara tagastamine toimub rendiperioodi viimasel päeval (E-R) enne kella 17.00 või sellele järgneval tööpäeval ajavahemikus 9.00-11.00. Rendieseme üleandmine ja tagastamine toimub Tallinna salongis, aadressil Tartu mnt. 84a. Rendivara üleandmise või tagastamise osas väljaspool FOTOakadeemia OÜ tööaega ja riiklikel pühadel lepitakse kokku eraldi.

Kalkulaatoris toodud rendihinnad ja kindlustusmakse sisaldavad käibemaksu. Kokkulepitud renditasu tuleb maksta ettemaksuna kogu rendiperioodi eest.  Renditeenusest loobumisel enne rendiperioodi algust tuleb sellest koheselt teada anda aadressil info@fotoakadeemia.ee. Teenusest loobumisel kuni kolm päeva enne rendiperioodi algust, on FOTOakadeemia OÜ-l õigus nõuda trahvi kuni kahe päeva rendi hinna ulatuses.

Rendivara üleandmisel ja tagastamisel kontrollivad pooled rendivara töökorda ja komplektsust. Rendiperioodi ajal kuulub rendivara FOTOakadeemia OÜ-le ja kliendil pole õigust rendivara edasi rentida, laenata või ükskõik millisel muul moel kolmandatele pooltele edasi anda.

Täpsem info tagatisraha, kindlustuse ja ülejäänud renditehingut puudutavate oluliste nüansside kohta on toodud rendilepingus (PDF). Kui teil on küsimusi rendivara või rendilepingu kohta, siis palun kirjutage aadressil info@fotoakadeemia.ee.

Meie renditoodete valik on siin: KLIKI