SKU: 114640 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 7072621000397

VALLERRET Skadi Zipper Mitt PSP M

 105.00

Saadaval järeltellimisel

Compare
Vallerrett-Logo

Kirjeldus

Lukuga labakinnas VALLERRET Skadi Zipper Mitt PSP

ÜLIM MITMEKÜLGSUS

See mitmekülgne disain tagab teile kõik labakinnaste hüved, aga ka täieliku paindlikkuse sõrmede kasutamiseks. Kas vajate ühte sõrme või nelja – need on ühe lukutõmbe kaugusel.

Lukas Riedli erimudel (UNISEX), mis on loodud nii videograafidele kui ka fotograafidele mõeldes, võimaldab teil ilmastiku tingimustega kohaneda tänu nendele kaks-ühes sise- ja labakinnastele. Sõrmedele ja pöidlale pääsete ligi tõmbluku ning FlipTech süsteemi abil.

Spetsifikatsioon

Sisekinnas – Polartec® Power Stretch® Pro™ Õhuke, niiskust imav ja soe. Täiustatud kahekordselt kootud konstruktsioon Polartec®-ilt tagab nii jõudluse kui ka vastupidavuse.

Meriinovill ja Primaloft Meriinovillast vooder ja Primaloft kangast sisekihi isolatsioon loob ülima kihilise süsteemi, mis hoiab teie käed soojas.

Tõmblukk ja FlipTech magnetitega sõrmeotsa katted FlipTech süsteemi ja tõmbluku kombinatsioon tagab kohese ligipääsu teie sõrmedele, et saaksite kasutada nii nelja kui ka ainult ühte sõrme. FlipTech süsteemi hoiavad kinni magnetid või külgmine klamber, mis hoiab ligipääsu teie sõrmedele võimalikult avatuna.

Kõrgtehnoloogilised materjalid Kitsenahk, lamineeritud pehme toimne kangas ja kahekihiline DWR seemisnahk on veekindlad ning tagavad suurepärase tuulekindluse.

Libisemiskindel haare Hästi haarduv peopesa muster pakub teile kindlustunnet ja suurepärase haarde kaamera hoidmiseks.

SD-kaardi pesa, millele on lisatud statiivi võti Käepärane hoiutasku täiendavate SD-kaartide hoiustamiseks või mikrofiibrist lapp, millele on lisatud käepärane statiivi võti.

Mansetid ja randmepael Lihtne ära võtta ja tagasi panna, võimalik pinguldada hõlpsasti kohandatava randmepaelaga.
Lisad Tormirihm, haak ja silmuskinnitus.

Soojapidavus: Loodud kandmiseks külma talve temperatuuride juures.

FOR ULTIMATE VERSATILITY

This versatile 2-in-1 glove design gives you all the warmth benefits of mittens along with full flexibility to operate your dials, whether you need one finger or four it is just a zip away.

Designed for both the videographer and photographer in mind, the Lukas Riedl Signature (UNISEX) model allows you to adapt to the conditions with this 2-in-1 Liner and Mitten. Access your fingers and thumb with a zip and flip tech.