SKU: 115725 Saadavus: 2 in Stock GTIN: 6949987423034

Nanlite Halo19 LED Ring Light with carrying case

 215.00

Laos (saab järeltellida)

Compare

Kirjeldus

Nanlite Halo 19 päevavalguse 19-tolline LED ringvalgusti kangast hajuti ja kaamerakinnitusega kuulub nende LED ringvalgustite seeriasse, mis on sobilikud ilutoimingute valgustamiseks, videoblogide ning selfide tegemiseks, soengutegemise ja jumestuse pealekandmise valgustamiseks, portreefotograafia jpm jaoks. Pole oluline kuidas seda kasutate, sest 19-tolline ringvalgusti pakub teie kujutistele neile omapärast atraktiivset, pehmet, peaaegu varjudeta valgustuse kvaliteeti huvitavate ringikujuliste peegeldustega subjekti silmades, mis on selle valgusti kuju tunnuseks. See efekt on eriti ilmne siis, kui teete jäädvustuse läbi avatud keskosa oma digitaalse peegelkaameraga, kasutades kaasnevat kinnitust.

Valgus on hämardatav 0-st 100%-ni, et te ei peaks seda edasi-tagasi liigutama valguse õige intensiivsuse saavutamiseks. Värvus on fikseeritud 5600 K peale, et see sobiks teiste tasakaalustatud päevavalgusega valgustitega või üldvalgustuse tingimustega. Halo 19-tollisel ringvalgustil on kõrge CRI indeks (95) ja TLCI indeks (93), mis märgib täpset värvide taasesitamist. Lisaks kaamerale hõlmab Halo ka kangast hajutit, vahelduvvooluadapterit ja kandekohvrit.

Valguse pehme kvaliteet
Kaubamärgi Nanlite ringvalgustid loovad pehmet varjudeta valgust minimaalse seadistuse ja ilma mingisuguste komplikatsioonideta. Ideaalne meigiõpetuste, videoblogide, foto- ja videovalgustuse, fotokabiinide ning palju muu jaoks.

Suur valgusvoog, tasakaalustatud päevavalgus
3850 luumeniga on Halo 19 piisavalt võimas, et seda saaks kasutada stuudiovalgustina või välisvõtetel. Lisaks on valgustil fikseeritud päevavalguse värvitemperatuur (5600 K), mis sulandub hõlpsasti teiste LED stuudiovalgustite ja vilkuvate tuledega.

Ühilduvus
Halo 19-tolline läbimõõt ja sellega kaasnev kaamerakinnitus muudab selle ideaalselt sobivaks, et kasutada seda enamike peeglivabade kaamerate ja keskmiste ning väikeste digitaalsete peegelkaameratega. Komplektis on kangast hajuti ja kandekohver.

Pakendis:

Nanlite Halo 19 päevavalguse 19-tolline LED ringvalgusti kangast hajuti ja kaamerakinnitusega
Kangast hajuti
Kaamerakinnitus
Vahelduvvooluadapter

Lisainfo

Kaal Array kg