SKU: 036968 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 8427831171518

EcoFlow 400W Rigid Solar Panel

 799.00

3 makset 266.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Saadaval järeltellimisel

Compare
EcoFlow-logo

Kirjeldus

Pakendis 2tk 400W paneeli.
2x 400W võimsust, mis sobib Ecoflow Delta Pro, Delta Max või Home Kit akupankadele
Suurus: 172.2×113.4×3.5cm
Universaalne MC4 pistik, mis sobib ka muudele süsteemidele väljaspool Ecoflow süsteemi

Jäik päikesepaneel EcoFlow 400W
Kiirlaadimine – kõrge, kuni 23% konversioonimääraga efektiivne 400 W paneel laeb teie liitium-raudfosfaatakusid kiiremini kui teised sarnase suurusega päikesepaneelid.

Ilmastikukindel ja vastupidav – jäiga paneeli disain on heas tasakaalus vastupidavate materjalidega, võimaldades paneelil püsida iga tormiga ning pakkuda aastaid samaväärset jõudlust ja esteetilist välimust.

Võrguväline ja võrgupõhine lahendus – see suure võimsusega paneel töötab nii võrgus olevate kui ka võrguväliste päikeseenergia seadistustega, salvestades energiat katkestusteks, vähendades elektriarveid või varustades elektriga võrguühenduseta kodu.

Universaalselt ühilduv – 400 W päikesepaneelil on kaasas 300 mm laadimiskaabel, mis pakub palju mänguruumi, kasutades maksimaalselt ära päikeseenergia sisendit. Kõikehõlmava ühenduspistikuga 400 W jäik paneel suudab töötada koos kolmandate osapoolte päikeseenergiasüsteemide ja elektrijaamadega.

Jäik päikesepaneel 400W
See 400 W jäik päikesepaneel sobib ideaalselt nii võrguühenduseta kui ka elektrivõrgus olevatele majapidamistele,
kes soovivad salvestada ja kasutada päikeseenergiat oma kodu tarbeks.

Tõhus päikeseenergia muundamine
Väga tõhusatest monokristallelementidest valmistatud 400 W jäigal päikesepaneelil on väga kõrge 23% konversioonimäär, mis võimaldab teiste sarnase suurusega paneelidega võrreldes kiiremat laadimist. Sobitage see paneel oma olemasolevasse fotogalvaanilisse süsteemi või toitekomplektide seadistusse ja laske integreeritud MPPT-algoritmil optimeerida päikeseenergia sisendit.

Veekindel & vastupidav
400 W jäik päikesepaneel on mõeldud välitingimustes kasutamiseks. Veekindluse märgisega IP68* ja tugeva korrosioonivastase alumiiniumraamiga paneel talub tuulekiirust kuni 209 km/h* ja lumekoormust kuni märkimisväärsed 51 kg* ning püüab päikeseenergiat aastaid.

* Vee- ja tolmukindluse vastavust märgisele IP68 testiti kontrollitud laboritingimustes IEC standardi 60529 kohaselt (maksimaalne veesügavus 1 meeter kuni 72 tunni jooksul).
* Korralikult paigaldatud päikesepaneelid taluvad tuulepuhangute survet kuni 2400 pa (tuulekiirus 209 km/h) ja staatilist lumekoormust 5400 pa (51 kg lund 0,09 m2 kohta).

Võrguväline ja võrgupõhine lahendus
See suure võimsusega paneel töötab nii võrgus olevate kui ka võrguväliste päikeseenergia seadistustega, salvestades energiat katkestusteks, vähendades elektriarveid või varustades elektriga võrguühenduseta kodu.

Universaalselt ühilduv
EcoFlow päikesepaneelides kasutatakse kõikehõlmavat ühenduspistikut, mis sobib kasutamiseks ka olemasoleva 48 V elektrisüsteemiga. 400 W päikesepaneelil on kaasas 300 mm laadimiskaabel, mis annab palju mänguruumi, et ühendada mitmeid paneele, kasutades maksimaalselt ära päikeseenergia sisendit.

Mis kuulub komplekti?
1. Kaks jäika 400 W päikesepaneeli
2. Kasutusjuhend ja garantiitunnistus

Lisainfo

Mõõtmed Array × Array cm