SKU: FMC-MO200LV Saadavus: 2 in Stock

Moroccanoil Treatment for all Hair Types 200 ml

 42,00

Laos (saab järeltellida)

Compare

Kirjeldus

MOROCCANOIL JUUSTE RAVI
Moroccanoil juuste ravi kõikidele juustetüüpidele. Juuksed, mis on SIIDISED, TERVED, LÄIKIVAD, TÄIS ELUJÕUDU. Moroccanoil juuste ravi on ilufenomen, mis tagab Teile just nimelt sellised juuksed. Moroccanoil juuste ravi on mitmekülgne, toitev ja jääkidevaba juuste ravi.
Moroccanoil juuste ravi võib kasutada juuksepalsamina, viimistlusvahendina või lõppviimistlusena. Moroccanoil juuste ravi võib kasutada koos teiste toodetega ja see kiirendab juuste kuivamise aega, samal ajal juukseid kogu aeg ravides.
Moroccanoil juuste ravi muudab juukseid nii põhjalikult, sest Moroccanoil juuste ravi tootmisel on kasutatud valemit, mis toob tagasi kaotatud proteiinid ja jõu; rasvhapped, omega-3 õlid ja vitamiinid läike saavutamiseks; antioksüdandid kaitseks. Moroccanoil juuste ravi imendub koheselt ja täidab juuksekarvas augud, mis on tekkinud kuumusega, juuste koolutamisega ja keskkonna kahjulike mõjude tagajärjel.
Juuksed muutuvad habrastest ja katkistest tugevateks ja paindlikuks. Karedatest ja säbrulistest briljantselt läikivateks, siledateks ja kontrollitavateks – täiuslik algus vaevatuks stiliseerimiseks.
Moroccanoil juuste ravi kasutusjuhend: Kandke väike kogus Moroccanoil juuste ravi puhastele, rätiku-kuivadele juustele. Alusta juuste keskosast kuni juusteotsteni. Ärge kandke Moroccanoil juuste ravi pealaele ja juuksejuurele. Kuivatage juuksed fööniga või laske õhu käes kuivada. Moroccanoil juuste ravi võib kanda ka kuivadele juustele- pärast fööniga kuivatamist, et taltsutada lendlevaid juuksekarvu ja niisutada kuivasid juukseotsi veelgi enam. Enne juuste värvimist, kandke 2-5 või enam pumbatäit Moroccanoil juuste ravi, sõltuvalt juuste tüübist, otse kuivadele juustele, et ühtlustada poorsust ja et võimaldada värvi kandmist veel ühtlasemalt. 1-1,5 korgitäit Moroccanoil juuste ravi (5ml) võiks lisada ükskõik mis värvisegule, et saavutada täiuslik kaitse, läige ja maksimaalne värvi imendumine.