SKU: VOA020K011 Saadavus: 0 in Stock GTIN: 960759152206

Nikon Z6 Essential Movie Kit RAW

 2,899.00

Saadaval järeltellimisel

Compare

Kirjeldus

Nikon Z6 Essential Movie Kit RAW komplektis on: Nikon Z 6 kaamera kere, Nikoni kinnitusadapter FTZ, Atomos Ninja V, SmallRig kiirkinnitusplaat, Nikoni akud EN-EL15b, Keerdus HDMI-kaabel, 5200 mAh akud, SmallRig kaamera kinnitusplaadi käepide, SmallRig Magic Arm. Videovoog salvestatakse ProRes RAW vormingus, mis säilitab värvitäpsuse ning suurendab helendite ja varjualade detailsust. Filmijad saavad kasu järeltöötluse maksimaalsest paindlikkusest ilma redigeerimist aeglustamata: see on ideaalne HDR-töövoogude jaoks.

INSPIRATSIOON ON TEIE ENDA LOODUD. Teete seda, mis teid erutab. Elate selle nimel, mis teid innustab.

24.5 MP / 100-51200 ISO-TUNDLIKKUS / 12 KAADRIT SEKUNDIS / 4K VIDEO / 5 GHZ WI-FI®

Teie nägemus. Teie hääl. Tooge oma ideed valguse kätte. Kui teil on jäädvustamiseks kiire täiskaadriline andur, on teie võimuses jätta maha oma jälg. 

TERAV KOGU ULATUSES. Fookustasandi automaatse teravustamisega tagantvalgustusega 24,5 MP täiskaadriline CMOS-andur jäädvustab detailiderohkeid, nõelteravaid pilte.

ROHKEM KUI KIIRE. Välkkiire pildiprotsessor EXPEED 6 pakub madala müra ja rabava dünaamilise ulatusega pilte nii kõrgetel kui ka madalatel ISO-väärtustel.

Z-kinnitus. Rohkem valgust. Rohkem võimalusi. Maailma kõige laiema täiskaadrilise objktiivikinnitusega püüab väle peeglita kaamera Z 6 valgust nagu ei kunagi varem.

Suur kinnitus. Suur mõju. Lai, 55 mm läbimõõduga kinnitus tähendab, et teie Z-seeria kaamerasse pääseb rohkem valgust. Vaid 16 mm kaugus kinnituse ja kaamera täiskaadrilise pildianduri vahel tähendab, et pildiandurini jõuab rohkem valgust.

Valgusest inspireeritud. Hämaruse sinistest graafiliste varjudeni. Nikoni Z-kinnitusega objektiivide võimas optiline konstruktsioon, ühitatuna laia kinnitusega, annab teile võime valgusega imet teha.

Üks adapter. Lõputu inspiratsioon. Z 6 kaameraga ühendatav kinnitusadapter FTZ annab teile vabaduse kasutada olemasolevaid F-kinnitusega NIKKORi objektiive. Pildikvaliteet ei vähene. Lisaks saavutavad stabiliseerimiseta objektiivid tänu kaa

Lisainfo

Kaal 1,535 kg
Mõõtmed 22,5 × 18,1 × 15,8 cm
Sulle võib ka meeldida...