SKU: VOA020AE Saadavus: 0 in Stock GTIN: 4960759901644

Nikon Z6 Body

 1,689.00

Saadaval järeltellimisel

Compare

Kirjeldus

Nikon Z6 Body on mitme auhinnaga pärjatud hübriidkaamera: EISA AWARD CAMERA OF THE YEAR 2019-2020 / TIPA WORLD AWARDS 2019 BEST FULL FRAME CAMERA EXPERT / DPReview Silver Award 89% overall score / RedDot Design Award winner 2019. 

INSPIRATSIOON ON TEIE ENDA LOODUD. Teete seda, mis teid erutab. Elate selle nimel, mis teid innustab.

24.5 MP / 100-51200 ISO-TUNDLIKKUS / 12 KAADRIT SEKUNDIS / 4K VIDEO / 5 GHZ WI-FI®

Teie nägemus. Teie hääl. Tooge oma ideed valguse kätte. Kui teil on jäädvustamiseks kiire täiskaadriline andur, on teie võimuses jätta maha oma jälg.

TERAV KOGU ULATUSES. Fookustasandi automaatse teravustamisega tagantvalgustusega 24,5 MP täiskaadriline CMOS-andur jäädvustab detailiderohkeid, nõelteravaid pilte.

ROHKEM KUI KIIRE. Välkkiire pildiprotsessor EXPEED 6 pakub madala müra ja rabava dünaamilise ulatusega pilte nii kõrgetel kui ka madalatel ISO-väärtustel.

Z-kinnitus. Rohkem valgust. Rohkem võimalusi. Maailma kõige laiema täiskaadrilise objktiivikinnitusega püüab väle peeglita kaamera Z 6 valgust nagu ei kunagi varem.

Suur kinnitus. Suur mõju. Lai, 55 mm läbimõõduga kinnitus tähendab, et teie Z-seeria kaamerasse pääseb rohkem valgust. Vaid 16 mm kaugus kinnituse ja kaamera täiskaadrilise pildianduri vahel tähendab, et pildiandurini jõuab rohkem valgust.

Valgusest inspireeritud. Hämaruse sinistest graafiliste varjudeni. Nikoni Z-kinnitusega objektiivide võimas optiline konstruktsioon, ühitatuna laia kinnitusega, annab teile võime valgusega imet teha.

Üks adapter. Lõputu inspiratsioon. Z 6 kaameraga ühendatav kinnitusadapter FTZ annab teile vabaduse kasutada olemasolevaid F-kinnitusega NIKKORi objektiive. Pildikvaliteet ei vähene. Lisaks saavutavad stabiliseerimiseta objektiivid tänu kaamerasisesele stabiliseerimisele uuel tasemel teravuse.

100–51200 ISO. Inspireeritud ka peale pimeduse saabumist. Teil on vabadus püüda üksikasju pimedas, koidueelsetest linnastseenidest portreedeni väheses valguses.

See pilk. See hetk. Silmatuvastusega automaatne teravustamine võimald

Lisainfo

Kaal 1,535 kg
Mõõtmed 22,5 × 18,1 × 15,8 cm
Tüüp:

Peeglita

Objektiivi paigaldamine:

Nikoni Z-kinnitus

Efektiivne fookusnurk:

FX (täiskaadriline)

Pildiandur:

CMOS, 35,9 mm x 23,9 mm

Tolmuvähendussüsteem:

Pildilt tolmutäppide eemalduse võrdlusandmed (nõutav tarkvara Capture NX-D); pildianduri puhastamine.

Efektiivsed pikslid:

24,5 miljonit

Salvestus – failivorming:

NEF (RAW): 12- või 14-bitine (kadudeta tihendatud, tihendatud või tihendamata); saadaval suur, keskmine ja väike (keskmised ja väikesed pildid on salvestatud kadudeta tihendamist kasutades 12-bitise värvisügavusega).
TIFF (RGB).
JPEG: JPEG-baasvorminguga ühilduv koos täpse (u 1 : 4), tavalise (u 1 : 8) või põhilise (u 1 : 16) tihendamisega; saadaval optimaalse kvaliteediga tihendus.
NEF (RAW)+JPEG: Üks foto, mis on salvestatud nii NEF- (RAW-) kui ka JPEG-vormingus.

Picture Controli süsteem:

Auto, Standardne, Neutraalne, Elav, Ühevärviline, Portree, Maastik, Lame.
Loovad Picture Controlid (Unistus, Hommik, Pop, Pühapäev, Tõsine, Dramaatiline, Vaikus, Pleegitatud, Raskemeelne, Puhas, Denim, Mänguasi, Seepia, Sinine, Punane, Roosa, Kivisüsi, Grafiit, Binaarne, Süsinik); valitud Picture Controle saab muuta; kohandatud Picture Controlide salvestusruum.

Mälukaardi pesa:

1 XQD-kaart

Failisüsteem:

DCF 2.0, Exif 2.31, PictBridge

Sulle võib ka meeldida...