Placet Järemlaks

Osta kohe, kuid maksa sinule mugavas tempos! Placet Järelmaks – kasutamine kiire ja lihtne- vali välja sobiv toode, vali makseviisiks Placet Järelmaks, esita sellekohane taotlus ning sõlmi leping.

Elus tuleb ette erinevaid ootamatusi ja olukordi, mis vajavad kiiret lahendust, kuid on eelarvevälised. Käes on alternatiivsete maksevõimaluste ajastu ja just sellistel puhkudel panebki Sinu tähtsatele ostudele oma õla alla Placet Järelmaks. Osta kohe, kuid maksa sinule mugavas tempos!

Placet Group järelmaksuga on asjaajamine mugav nii kliendile kui partnerile ja teenuse kasutamine kiire ning lihtne. Taotluse vastuse anname mõne hetkega ning makseperioodi on võimalik jaotada kuni 72 kuu peale. Omame pikaajalist kogemust finantsteenuste osutamisel ning kuulume usaldusväärsemate teenusepakkujate hulka.

Placet-järelmaks

Elus tuleb ette erinevaid ootamatusi ja olukordi, mis vajavad kiiret lahendust, kuid on eelarvevälised. Sellest hoolimata ei pea olulisi oste edasi lükkama, vaid piisab lihtsalt sellest, kui võtta maksmiseks rohkem aega! Vajad kiirelt uut sülearvutit, kodumasinat või autorehve, igal juhul aitab siinkohal õla alla panna Placet Järelmaksu teenus! Placet Järelmaksuga on asjaajamine mugav nii kliendile kui partnerile ja teenuse kasutamine kiire ning lihtne. Taotluse vastuse anname vaid 5 minutiga ning makseperioodi on võimalik jaotada kuni 72 kuu peale. Omame pikaajalist kogemust finantsteenuste osutamisel ning kuulume usaldusväärsemate teenusepakkujate hulka.

Elus tuleb ette erinevaid ootamatusi ja olukordi, mis vajavad kiiret lahendust, kuid on eelarvevälised. Olgu selleks uue koduseadme soetamine või töövahendi ostmine, igal juhul ei saa need jääda hetkelise rahapuuduse taha. Käes on alternatiivsete maksevõimaluste ajastu ja just sellistel puhkudel panebki Sinu tähtsatele ostudele oma õla alla Placet Järelmaks. See tähendab mugavat võimalust sooritada ost kohe, kuid maksta hiljem ning jaotada osamaksed pikema perioodi peale, vastavalt Sinu soovidele ja võimalustele. Kõlab väga mugava lahendusena!  Lisaks on teenuse kasutamine kiire ja lihtne- vali välja sobiv toode, vali makseviisiks Placet Järelmaks, esita sellekohane taotlus ning sõlmi leping. Ostu sooritamise hetkel ei kaasne mingeid kulusid! Toote saab kätte isegi 0€ sissemaksega. Vastus järelmaksutaotlusele saabub juba 5 minutiga ning makseperioodi saab seada kuni 72 kuu peale. See on suurepärane lahendus, kus suured ostud saavad vajalikul hetkel tehtud, ilma, et rahakotti jääks haigutav auk! Placet Järelmaksuga on asjaajamine mugav nii kliendile kui partnerile. Omame pikaajalist kogemust finantsteenuste osutamisel ning kuulume usaldusväärsemate teenusepakkujate hulka.