NIKONi VÕIMEKAS JA KOMPAKTNE S-SEERIA SUUMOBJEKTIIV

By in
361
NIKONi VÕIMEKAS JA KOMPAKTNE S-SEERIA SUUMOBJEKTIIV

London, Ühendkuningriik, 28. oktoober 2021: Nikon esitleb täna oma uusimat suumobjektiivi, mitmekülgset mudelit NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S. Kerge korpuse, täiustatud optika ja laia suumivahemikuga objektiiv sobib mis tahes stsenaariumiga. Iidsest arhitektuurist ja elavast tänavafotograafiast kuni detailsete portreede ja laiuvate maastikeni – uus fotosilm võimaldab jäädvustada hetki iga nurga alt, ilma et peaks objektiivi vahetama. 

Müügi algus: talv 2021

Hind: 1249 eurot

NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S

NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S on suure jõudlusega kaasaskantav objektiiv. Püsiva maksimaalse avaga f/4 on see objektiiv lausa loodud täpseks ja loominguliseks pildistamiseks, andes tulemuseks vapustavaid detaile. Objektiivi on mugav hallata ning selle mitmetahuline teravustamise süsteem tagab uskumatult kiire ja täpse automaatteravustamise kogu suumivahemikus.

Suure jõudluse ning kerge ja kompaktse korpuse kooslus teeb objektiivist NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S sellise, mis on „alati valmis“ nii fotode kui ka videote jäädvustamiseks. See pakub suurepärast, praktiliselt ilma fookuspausideta videojõudlust, tagades teravustamisel ühtlase kadreerimise kogu salvestamise vältel. Kui kasutaja liigub siseruumidest välistingimustesse või vahelduvad tumedamad ja heledamad stseenid, võimaldab stabiilne säriaja juhtimine loomulikku heleduse nihet, andes tulemuseks kauni välimusega kaadreid.

Objektiivi pinnakattematerjalidega ARNEO Coat ja Nano Crystal Coat kaetud lääts tõrjub mis tahes suunast tuleva juhusliku valguse põhjustatud varjud ja soovimatu helenduse, tagades kristallselged kaadrid.

Tolmu ja pritsmete eest kaitseb objektiivi NIKKOR Z 24-120 mm f/4 S esiosa Nikoni fluoriinkate, mis hülgab mustust ja mida on kerge puhtaks pühkida.

NIKKOR Z 24-120mm f/4 S – üks objektiiv, lõputult võimalusi: 

 • Suurepärase optikaga laia kuni keskmise nurgaga telesuumobjektiiv. 
 • Erakordne pildikvaliteet kogu suumivahemikus. 
 • Püsiv f/4 ava pakub pildistamisel mitmekülgsust ja paindlikkust. 
 • Järjepidev ja sujuv suumimine nii video kui ka fotode puhul.
 • Lühike minimaalne teravustamiskaugus ja 0,39 maksimaalne taasesitussuhe.
 • Paindlik 24 –120 mm fookuskauguse vahemik.
 • Erakordne, sisuliselt teravustamispausideta videojõudlus. 
 • Kohandatavad juhtnupud, mida juhivad spetsiaalne funktsioonilüliti ja juhtrõngas, kasutaja poolt eelistatud valikute tegemiseks. 
 • Kerge ja kompaktne kuju – mugav kaasas kanda. 
 • Mitmetahuline, kahte AF-ajamit kasutav teravustamissüsteem tagab kiire ja täpse automaatse teravustamise. 
 • Pinnakattematerjalidega ARNEO Coat ja Nano Crystal Coat kaetud lääts tõrjub varjud ja soovimatu helenduse.
 • Tolmu ja pritsmete eest kaitseb objektiivi esiosa Nikoni fluoriinkate, mis hülgab mustust. 

28.10.2021 kell 19.00 toimub Nikon Europe’i YouTube’i kanalil lühike Z 9 lansseeringut puudutav küsimuste ja vastuse vooruga veebiülekanne.

5. novembril, kell 14.00 – 22.00 tähistatakse eksklusiivse virtuaalsündmusega #NikonDays kogu Z-seeriat hõlmavat süsteemi, sealhulgas Nikoni kaamerate lipulaeva Z 9 lansseeringut. 

Fotograafiahuvilised ja -profid saavad osa prantsuse, inglise ja saksa keeles toimuvatest esitlustest. Zoomi keskkonnas toimuvad tooteesitlused ja ümarlauad, mille käigus on võimalus kohtuda Nikoni juhtivate loodus-, spordi-, auto-, moe- ja pulmafotograafidega kogu Euroopast. Samuti antakse põhjalik ülevaade kaamerast Z 9, kogu seeriast Z System ning objektiividest. Üritus on tasuta. Inspiratsioonirohke ja sisutiheda sündmuse keskmes on nõuanded ja juhised, kuidas fotograafid saavad realiseerida oma loomingulist potentsiaali nii fotode kui ka videote puhul, olenemata valitud teemast.

Üritusel osalemiseks palume registreeruda siin.

Täieliku ajakava leiate aadressilt

54321
(0 votes. Average 0 of 5)