NIKON KUULUTAB VÄLJA Z 7II JA Z 6II UUE PÕLVKONNA TÄISKAADRILISED PEEGLITA KAAMERAD

By in
601
NIKON KUULUTAB VÄLJA Z 7II JA Z 6II UUE PÕLVKONNA TÄISKAADRILISED PEEGLITA KAAMERAD

London, Suurbritannia, 14. oktoober 2020: Nikon kuulutab täna välja Nikon Z 7II ja Nikon Z 6II  oma lipulaevade Z 7 ja Z 6 uue põlvkonna versioonid.

Täiskaadrilised Z 7II ja Z 6II on disainitud NIKKOR Z objektiivide ülilaia Z-kinnituse ja pidevalt laieneva valiku ümber. Mõlemad mudelid on võitnud: kahest EXPEED 6 töötlevast mootorist, kiirematest ja suurematest puhvritest, mis toetavad kiireid sarivõtteid ja topeltkaardipesadest UHS-II SD ja XQD või CFexpress kaartide jaoks. Kaamerad on varustatud ka 4K/60p videovõimalustega[1]. Neisse mahub nii valikuline uus aku MB-N11, mis toetab vertikaalset pildistamist, kui ka uus juhtmeta pult WR-R11b.

Nikon-Z-7II-KIT-24-70mm F4

Z 7IIesimesed tarned 10. detsembril 2020. Võtame eeltellimusi juba vastu!

Z 7II on auhinnatud Z 7 edasiarendus, millel on suurepärane objektide omandamine, kõrge eraldusvõime ja hea töökindlus. Suurema dünaamilise ulatuse ja jõudlusega laias ISO-vahemikus võimaldavad selle töötlemisvõimsus ja puhvermaht pildistamiskiirust kuni 10 kaadrit sekundis. Fotograafid saavad nüüd ühekorraga jäädvustada 200 täiseraldusega JPEG-d või 77 12-bitist tihendamata RAW-pilti.

Z 7II täiustatud automaatse teravustamise võimalused pakuvad laiaulatuslikku teravustamistuge inimeste ja loomade jaoks, objekti jälgimise teravustamist, mis töötab sarnaselt 3D jälgimisega, ja täiustatud teravustamist hämaras. Ning 3690k-dot elektrooniline pildiotsija (EVF) pakub loomulikumat vaadet, kõrge värskendussagedus vähendab pimendamist.

Kaamera sobib edasijõudnud ja professionaalsetele fotograafidele, kes soovivad objekti detaile võrreldamatult väljendada. See võib olla portreefotograaf, kes pildistab kiirelt, et jäädvustada naha, juuste, rõivaste tekstuure ja meiki; või maastikufotograaf, kes vajab tugevat ja kerget varustust rasketes oludes liikumiseks ja loodusstseenide jäädvustamiseks.

Nikon-Z-6II-KIT-24-70mm

Z 6II – esimesed tarned 5. novembril 2020. Võtame eeltellimusi juba vastu!

Z 6II põhineb Z 6 edukusel. See pakub jõulisust ja kasutusmugavust, võimalust toota professionaalse kvaliteediga filmivideoid ja jõulist kasutust liikumatute hetkede jäädvustamisel. Kaamera tolmu- ja tilgakindlus toetab pidevat pildistamist karmides tingimustes, samas kui uus võimalus fookusrõngast tagasi pöörata võimaldab kasutajatel fookustada käsitsi harjumuspärasesse suunda. 

Videovõimaluste osas saab kaamera edastada 4K UHD ja Full HD väljundit nii FX- kui ka DX-põhistes filmivormingutes. HLG pildistamisvormingud säilitavad samal ajal üksikasjalikkuse, dünaamilise ulatuse ja kontrastsuse, minimeerides järeltöötluse nõuded[2]. Täiustatud silmade tuvastamise ja loomade tuvastamise automaatse teravustamise tulemuseks on videote pildistamise ajal objektide parem fookustamine. 

Need automaatse teravustamise võimalused toetavad ka kõrgtaseme fotograafiat, töötades koos kaamera täiustatud kiiruse ja võimsusega. Z 6II toetab pidevat pildistamiskiirust 14 kaadrit sekundis[3] ja suurenenud maksimaalne kaadrite arvu sarivõtetes; 200 JPEG-d või 124 12-bitist tihendamata RAW-pilti ühe sarivõttena. 

Z 6II sobib kasutajatele, kes soovivad lisaks kompaktse süsteemiga kaadritele filmida kinofilme. See on kaamera professionaalseks videotootmiseks või näiteks pulmapiltide tegemiseks, kus manööverdusvõime, paindlikkus ja kompromissitu väljundkvaliteet on võtmetähtsusega.

Nikoni Z-kinnitussüsteem

Mõlemad kaamerad kasutavad Nikoni Z-kinnitussüsteemi, tagamaks, et valgus jõuaks kogu andurini, kaasa arvatud äärmised nurgad. Koos laieneva NIKKOR Z objektiivivalikuga või FTZ-kinnitusadapteri kaudu 300+ ühilduva F-kinnitusega NIKKOR-objektiiviga viivad need Nikoni optilise tipptaseme ja uuenduslikkuse traditsiooni enneolematult kõrgele.

Nikon-accessories

Tarvikud

MB-N11 toiteakul on päästik ja vertikaalse pildistamise juhtnupud. Sellel on ka USB-C-port, mis võimaldab kaamerast lahti ühendades järjest kahte akut laadida. 

Juhtmevaba kaugjuhtimispult WR-R11b võimaldab kaamera päästiku juhtmeta juhtimist ja suudab sünkroniseerida mitme peamise kaameraga ühendatud kaamera päästiku. WR-R11b ühildub konkreetsete Nikoni kaameratega ja seda kaugtransiiverit saab kasutada ka väliste välklampide juhtimiseks – näiteks SB-5000 välklamp – juhtmevaba valgustuse seadistustes. WR-R11b ühildub ka WR-1 kaugjuhtimispuldiga, professionaalse klassi kaugjuhtimisvõimalustega kontrolleriga. 

Nikon-Z-7ÍI

Go Big üksikasjades Z 7II

 • Rohkem võimsust, rohkem üksikasju: lai Z-kinnitus ühendub suure 45,7 MP täiskaadersensori ja kahe EXPEED-protsessoriga. Kasutage suuremat dünaamilist vahemikku ja puhtamat jõudlust kogu ISO vahemikus. Filmige kuni 4K / 60p eraldusvõimega videot.
 • Maksimaalne kiirus ja töökindlus: kahe kaardipesaga saate ühes pesas kasutada UHS-II SD-kaarte ja teises XQD- või ülikiireid CFexpressi kaarte. Kohanduge mis tahes töövoogudega.
 • Eriti lai ja terav automaatne teravustamine : teravustamine absoluutse venitavusega. Kaamera naaseb ooterežiimist ärgates valitud fookuspunkti. Särituse mõõtmine alla -4 EV on saadaval pildistamisel koos f/2 (või kiirem) objektiiviga.
 • Pildistage kiiremini kauem – vaikuses: kuni 10 kaadrit sekundis pildistamiskiirus võimaldab tohutult paindlikkust, sügavam puhver aga võimaldab katkestusteta pildistamist . 
 • Pildiotsija, mis peab sinuga sammu: kõrglahutusega 3690 000 punktiga elektrooniline pildiotsija (EVF) uhkeldab suure värskendussagedusega, mis vähendab oluliselt pimendamist isegi suure kiirusega pildistamisel.
 • Teie jaoks kohandatavad ekraanid: kohandatavad infonäidikud võimaldavad teil seadeid kiiresti reguleerida või võite pildistamisel infokuva täielikult keelata . EVF lülitub automaatselt välja, kui lülitate monitori otsevaates pildistamiseks välja.
 • Võimatu kirjeldada: ebatasane maastik, karmid ilmastikutingimused või sisse seatud udumasinad – täielikult suletud Z 7II ei võbise. 
 • SnapBridge: Nikoni pidevalt arenev rakendus SnapBridge võimaldab nüüd oma nutiseadme kaudu kaamera püsivara uuendada.
Nikon-Z-6II

Loo kartmatult. Z 6II

 • Looge mis tahes valguses : lai Z-kinnitus ja suur 24,5 MP täiskaadersensor võimaldavad puhtaid ja üksikasjalikke pilte kogu ülilaias ISO-vahemikus. Hämaras AF töötab nüüd kuni -6 EV objektiivi ja f/2 (või kiirema) objektiiviga.
 • Nii palju kiiremini: pildistage täiseraldusvõimega kaadreid kuni 14 kaadrit sekundis täisautomaadiga. Jäädvustage ühe võttega kuni 200 JPEG-d või 124 12-bitist tihendamata RAW-pilti. 
 • Kaksik EXPEED: kaks protsessorit kahekordistavad teie käsutuses olevat võimsust kõigest alates AF-st kuni puhvermahuni. Sooritus on sile nagu siid, olgu see siis filmimine või piltide tegemine.
 • Kahe kaardi pesad: Kohanduge mis tahes töövoogudega. Kahe kaardipesaga saate ühes pesas kasutada UHS-II SD-kaarte ja teises XQD- või ülikiireid CFexpressi kaarte.
 • Multimeedia jõujaam : jäädvustage teravamaid ja puhtamaid videomaterjale laiema dünaamilise ulatusega. Silmade ja loomade tuvastamise automaatne teravustamine on filmimise ajal saadaval – ja saate kaadreid haarata alati kui vaja.
 • Ehitatud vastupidavaks: ülitugeva, kerge magneesiumisulamist raamiga kaamerat on lihtne kaasas kanda ja see on piisavalt vastupidav mis tahes kohas kasutamiseks. See on tolmu, mustuse ja niiskuse eest täielikult suletud.
 • NIKKOR Z: nautige kinematograafilist teravussügavust, mille saate saavutada laia valiku kiirelt teravustavate ja kompaktsete NIKKOR Z objektiividega. 
 • Z süsteemi mitmekülgsus: väliseid välklampe saate kasutada ka siis, kui pildistate suure kaadrisagedusega (kuni 14 kaadrit sekundis). FTZ kinnitusadapter tagab ühilduvuse enam kui 300 F-kinnitusega NIKKOR-objektiiviga.

SnapBridge: Nikoni pidevalt arenev rakendus SnapBridge võimaldab nüüd oma nutiseadme kaudu kaamera püsivara uuendada.


[1] NB! On saadaval Z 6II-s püsivara värskenduse kaudu, mis peaks välja tulema 2021. aasta veebruaris

[2] Nikon Z 6II-ga on rikkaliku HLG-kaadri jäädvustamiseks vaja välist videomagnetofoni

[3] 14 kaadrit sekundis ühe punktiga teravustamisega, 12 kaadrit sekundis muudes teravustamisala režiimides

54321
(0 votes. Average 0 of 5)