Maailma väikseim 8K-resolutsiooniga 360 kaamera - QooCam 8K

By in
732
Maailma väikseim 8K-resolutsiooniga 360 kaamera - QooCam 8K

Tutvuge maailma väikseima 8K-resolutsiooniga 360 kaameraga QooCam 8K, mis laiendab teie loovust veelgi! QooCam 8K on tänu 1/1,7” sensorile võimeline jäädvustama hämmastavaid 8K-resolutsiooniga 30 FPS ja 4K-resolutsiooniga 120 FPS kaadreid. QooCam 8K on maailmas esimene tarbijatele mõeldud 360° kaamera, mis saavutab APS-C tasemega pildikvaliteedi. 2,4-tollise puutetundliku ekraaniga on QooCam 8K piisavalt väike, et taskusse mahtuda, ja piisavalt võimas, et jagada oma parimaid hetki igal ajal.

8K – üle maksimaalse eraldusvõime
Video tarbija VR-kaameras7680 * 3840 @ 30 FPS | 10-bitine | H.265 200 Mbps (max) Resolutsioon: 4 korda parem kui 4K-video puhul;

QooCam-8K

1/1,7” 20 MP sensor, professionaalne tasemel filmimaterjalQooCam 8K tõhus sensori pindala on 246% suurem QooCami esimesest põlvkonnast ja 20 MP iga objektiivi jaoks.
Parem valgustundlikkus, suurem signaali-müra suhe ja suurem eraldusvõime.

QooCam-8K

4K 120 FPS, üle maksimaalse kaadrisageduse

3840*1920@120 FPS, luues parima kinemaatilise 360 aegluubis võtte.
Rula, paragliding, mootorrattasõit, ronimine, jalgrattasõit, suusatamine, surfamine… jäädvustage sujuvalt eluhetki ja muutke need eepilisteks aegluubis võteteks.

SuperSteady – sujuvam ja parem stabiilsus igal hetkel

Tänu 6-teljelisele güroskoobile, IMU-andurile ja täiustatud stabiliseerimistehnoloogiale aitab patenteeritud QooCam 8K SuperSteady teil jäädvustada sujuvalt, 
teha stabiilseid kaadreid igas olukorras igapäevasest kuni äärmuslikuni. Öelge hüvasti videostabilisaatorile ja võtke seiklusele kaasa QooCam 8K.

QooCam-8K

Teie isiklik kaameramees

QooCam 8K on kompaktne, hõlpsasti kasutatav ja alati töövalmis. Nähtamatu selfipulga abil tehke sellest iseenda kaameramees ning jäädvustage seiklusi või filmige droonitaolist videot, isegi kui teil drooni pole.

APS-C pildikvaliteet muutub Raw+ abil reaalsuseksRaw+ režiimis pildistab kaamera kiiresti DNG-fotosid, joondab ja sulandab need algoritmiliselt, et saada üks 16-bitine DNG- ja JPG-vormingus foto.
Tulemuseks on vähem müra, suurem dünaamiline ulatus ja ei tehta kummitusfotosid. Arvutuslikku fotograafiat kasutades on Raw+ foto heledam, puhtam, teravam ja sellel on hämaras näha rohkem üksikasju kolmekordse pildikvaliteediga.

QooCam-8K

10-bitine videosalvestus

QooCam 8K võimaldab teil nautida neid professionaalseks kasutamiseks mõeldud ja varem ainult kinodes kasutusel olnud parameetreid. Taastage varjus olev detail, tooge esiletõstmisega esile või isegi muutke värve
ja saage sujuvamad üleminekud, milleks annab 10-bitine video teile senisest rohkem valikuid.
Suudab väljastada Apple ProRes vormingut ja tagab sujuva kokkulõikamise arvutis.

Nautige super-aegluupi Kandao AI Slow Motioniga

Jäädvustage aeglane liikumine 4K 360-s 120 FPS kiirusel  ja ärge jätke kunagi tähelepanuta midagi teie silme ees juhtunut ega ühtegi detaili teie ümber. 
Kandao AI Slow Motioni abil võib kaadrisagedus suureneda isegi algsest 120 FPS 4K – 120 kaadrit sekundis kiirusest kuni 4K 120 FPS – 1200 kaadrini sekundis.

30MP panoraamfoto, 12-bitine RAW

8K Express Edit kiiremaks redigeerimiseks telefonis8K Express Editi abil saate 8K-resolutsiooniga kaadreid telefonis käsitseda, kasutades 4K puhverserveri faile, ja lõpuks eksportida ülitäpne kvaliteetne video jagamiseks. 
Kiirem taasesitus ja palju sujuvam redigeerimiskogemus.

SmartClip, Master 360/VR sekunditega

SmartClip lisab teie klippidele filmivõlu, pakkudes mitmesuguseid malle,
mis võimaldavad algajatel 360-videot proffide tasemel lõigata ja luua lahedaid klippe.

Hyperlapse, muutke oma reisimine paremaks

Kontrollige kiirust ja tehke pikk sõit Hyperlapse’iga huvitavamaks. Kui valite 16 x või 32 x, saate sellele lisada ka liikumise hägususe ja sujuvamad liigutused.

QooCam-8K

VlogLive, uus eluviis

Mida te näete, selle ka saate! Telefoni liigutamise või ekraani lohistamise abil saate lemmikosa 360-videost kiirendada ja alustada kohe „fixed-frame“ otseülekannet.

QooCam-8K

Google StreetView on valmis

Ühendage telefoniga ja laadige hõlpsasti üles kvaliteetsed 360-kraadised fotod Google Streetviewsse või Google Mapsi.

2,4-tolline puutetundlik ekraan – telefoni nägemiseks, juhtimiseks ja vabastamiseksFilmida on lihtsam kui kunagi varem! Jätke telefon rahule ja filmige, nagu soovite. Puutetundliku ekraaniga saate reaalajas eelvaateid vaadata, taasesitada, kaadrite kiirust muuta ja parameetreid kohandada.

Kohandage pildistamise eelseadistusi ja lülitage nuppu Q-nupugaPuudutage erinevate toimingute jaoks kohandatud võtterežiimi Q-nuppu ja lülitage need kaameras hõlpsalt ümber, jätmata kunagi ühtegi põnevat hetke vahele.

QooCami stuudio professionaalseks ja ühiseks redigeerimiseks

Soovite professionaalset redigeerimist? Kõigi funktsionaalsete redigeerimistööriistade saamiseks minge QooCam Studiosse. Windowsi/Maci versioonis võimaldab QooCam Studio teil kiiresti kaadreid redigeerida või käivitada AI Slow Motion laheda efekti saavutamiseks.

QooCami rakendus, kõige võimsam 360-redigeerimise tööriist

Lisaks puutetundlikule ekraanile saate QooCami rakendust kasutada ka kaugjuhtimiseks ja liikuva materjali kiireks redigeerimiseks. Peale 360-videoeksportimise saate hõlpsalt kärpida, uuesti kaadreid luua, filtreid rakendada, taasesituse kiirust reguleerida ja isegi muusikat lisada.

Kiire 4K 360-otseülekanne telefonist

QooCam 8K muudab 360-kraadise otseülekande taskukohasemaks ja juurdepääsetavamaks, toetades voogesitust erinevatele platvormidele, nagu YouTube või Facebook. 
4K 360-ga saate hõlpsasti seadistada ja filmida kõike enda ümber toimuvat ning seda teistega jagada.

QooCam-8K

Kasutage suurepärast heli

3,5 mm mikrofoniport välise professionaalse mikrofoni jaoks.

Sisemine 64 G suure kiirusega salvestusruum ja kohene salvestusvõimalus. Toetage välist SD-kaarti kuni 256 G-ga.

Äärmiselt suur aku, mis on abiks pildistamise ajal laadimiselSisseehitatud 3000 mAh suur aku USB-PD 2.0 kiire laadimisega.

Võtke see ükskõik kuhu kaasa, millal iganes!

QooCam-8K

Täielik tarvikute komplekt rohkemaks
Professionaalne seadistamine
Selfipulk, kaitseümbris, kaks-ühes USB kahe C-tüüpi pordiga.

Auhinnatud QooCam 8K

QooCam 8K on tunnustatud tootearenduse eest rahvusvaheliste auhindadega  on Kandao meeskonna pühendunud töö ja asjatundlikkuse tunnistus.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply