Optilise jõudluse uut mõõdet püüdva järgmise põlvkonna täiskaadriga peeglita kaamera ja NIKKOR-i objektiivide – koos uue kinnitusega – väljatöötamine

By in
496

Amsterdam, Holland, 25. juuli 2018: Nikonil on hea meel teatada, et töötab välja Nikoni FX-formaadis täiskaadriga peeglita kaamera ja uue kinnitusega NIKKOR-i objektiivid.

 

Arendatavad peeglita kaamera ja NIKKOR-i objektiivid võimaldavad püüda uut optilise soorituse mõõdet, kasutades uut kinnitust. Peeglita kaamera on saadud Nikoni üle sajandipikkuse pärandina kogutud kaugelearenenud optika- ja tootmissuutlikkuse, aga ka suurepärase pilditöötlustehnoloogia tulemusel. Sellele arengule on kaasa aidanud ka Nikoni digitaalsete üheobjektiiviliste peegelkaamerate väljatöötamisel saadud kogemused.

 

Uue peeglita kaamera ja NIKKOR-i läätsedega oleme võtnud endile kohustuse anda fotograafidele võimaluse saada rikkamaid ja erksamaid pilte kui kunagi varem.

 

Lisaks on uue peeglita kaamera jaoks välja töötatud uus kinnitusadapter. See töötab F-kinnitusega NIKKOR-i objektiividega, mis on Nikoni digitaalse üheobjektiivilise peegelkaamerasüsteemi osa, lisades fotograafidele valikute rohkuse.

 

Nikon jätkab pilditehnika kultuuri juhtimist nii uue peeglita kaamera välja andmise kui ka Nikoni digitaalsete üheobjektiiviliste peegelkaamerate jätkuva arendamisega, pakkudes tarbijatele võimalusi nautida kummagi süsteemi ainulaadseid väärtuseid.

 

Selle tootega seotud eriline pildimaterjal on vaatamiseks saadaval alltoodud internetiaadressil. Jääge meiega, et saada uusi teateid.

 

Loe lisaks

 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply