COOLPIX kompaktkaamerate seeriale lisanduvad kaks stiilset supersuumiga kaamerat

By in
509

Amsterdam, Holland, 24. august 2011 − Nikon Euroopa andis täna välja kaks stiilset uut COOLPIX-i Style-seeria (S) supersuumiga digikaamerat. See duo koosneb värvikast COOLPIX S6200 16-megapikslisest ultrakompaktkaamerast, millel on NIKKORi 10x suumiga lainurkobjektiiv, ning võimsast ja täpsest COOLPIX S8200 kaamerast, millel on 16-megapiksline CMOS-pildiandur ja NIKKORi 14x suumiga lainurkobjektiiv.

„Mõlemad kaamerad loovad uusi võimalusi inimestele, kes soovivad suurt võimsust kompaktses korpuses,“ ütles Nicolas Gillet, Nikon Euroopa tootejuht. „COOLPIX S6200 sobib kõikjale kaasa võtmiseks. Selle hämmastav mitmekülgsus võimaldab jäädvustada suurepäraseid pilte nii intiimseid portreefotosid tehes kui ka kontserdil viimasest reast oma lemmikbändi pildistades. Seevastu COOLPIX S8200 suudab jäädvustada kõike lainurk-kaadritest kuni ülikaugvõteteni ja seejuures uskumatult kiire reageerimisajaga. Nii ei maga te kunagi õiget hetke maha, ükskõik kui kaugel pildistatav objekt ka poleks.“

Ülistiilne ja mugavalt kantav supersuumiga kaamera – COOLPIX S6200

Rabavalt stiilne ja hästi kaasaskantav – COOLPIX S6200 kombineerib muljetavaldava NIKKORi 10x suumiga lainurkobjektiivi üllatavalt kompaktse ja erksavärvilise korpusega. 16-megapiksline pildiandur võimaldab jäädvustada erakordselt detailseid kujutisi, loominguliselt kärpida ning valmistada rabavalt teravaid postrisuuruseid suurendusi. Automaatne hägusust vähendav funktsioon tagab järjepidevalt hea tulemuse ja režiim Night landscape (öine maastik) võimaldab teha kõrgekvaliteedilisi pilte ka vähese valgusega.

Neile, kes soovivad olla loovad, pakub COOLPIX S6200 võimalust salvestada fotosid või videoid eriefektidega või lisada juba salvestatud fotodele suures valikus filterefekte. Pildistamisel kasutatavad efektid on Soft Focus (pehme fookus), Nostalgic Sepia (nostalgiline seepia) ja kaamerasisesed filterefektid fotode täiustamiseks, sh Cross Screen (üle ekraani), Fisheye (kalasilm) ja Miniature Effect (pisipildiefekt).

Kvaliteetsete filmiklippide salvestamiseks võimaldab COOLPIX S6200 salvestada kõrglahutuse (720p) ja stereoheliga videoid. Lisaks vähendavad neli uuendusliku hägususe vähendamise funktsiooni ja kõrge ISO-valgustundlikkus (kuni 3200) häguste kujutiste tekkimist kiiresti liikuvate või halvasti valgustatud objektide puhul.

COOLPIX S6200 on saadaval kuues värvitoonis: valge, punane, must, sinine, hõbedane ja roosa. Müügile tuleb kaamera soovitusliku jaehinnaga 200 Eur.

Kompaktne suumimisvõimsus – COOLPIX S8200

Lisaks võimsale NIKKOR 14x suumiga lainurk-ojektiivile sisaldab COOLPIX S8200 väga tundlikku, taustavalgusega 16-megapikslist CMOS-pildiandurit, kindlustades hea kvaliteedi vähese või väga ereda valgusega tingimustes. Kaamera suudab jäädvustada nii öisel kui ka päevasel ajal tehtud pildid just nii, nagu te neid mäletate. Kiire autofookus, ülikiire käivitumine ja kiire sarivõte tagavad, et selle kaameraga ei maga te kunagi midagi maha. Lisaks on kaameraga võimalik salvestada kõrglahutuse (1080p) ja stereoheliga videoid, tänu millele saate paindlikuma tööriista kui kunagi varem.

COOLPIX S8200 on saadaval neljas värvitoonis: must, punane, hõbe ja valge, Müügile tuleb kaamera soovitusliku jaehinnaga 320 Eur.

ViewNX 2

ViewNX 2 on kõik-ühes tarkvarapakett, mis võimaldab kasutajal kiirelt ja lihtsalt fotosid ja filmiklippe importida, lehitseda, redigeerida ja jagada. ViewNX tarkvara edasiarendus ViewNX 2 on kasutajasõbralik programm, mis pakub suurel hulgal funktsioone, ületades kordades arvuti operatsioonisüsteemiga kaasa tulnud programmide võimalused. Hiljuti lisatud videotöötlusfunktsioonid on võetud otse Nikoni auhinnatud DSLR-mudeliseeriast, mis võimaldavad luua suurepäraseid filmikaadreid. ViewNX 2 tuleb kaasa kõigi Nikoni digitaalkaameratega ja see on lisaks ka tasuta allalaaditav.

EXPEED C2

Algupärane EXPEED pilditöötlussüsteem sisaldab kogu Nikoni pika ajaloo vältel kogutud teadmisi ja tehnoloogilist arengut. Nüüd laiendab Nikoni tunnustatud süsteemi viimane versioon Exceed C2 pildistamise võimalusi veelgi: täiustatud videosalvestus, suure tundlikkusega jõudlus ja maksimaalne pildikvaliteet. EXPEED C2 toob pildiandurist välja parima: vähendab müra ja tagab erksate värvidega loomutruud pildid ja sujuvad värvitoonide üleminekud nii fotodel kui ka videoklippides.

Nikoni my Picturetown

Nüüd võite teha oma fotodest turvaliselt varukoopiaid, kasutades digifotode säilitamiseks ja levitamiseks Nikoni tasuta sidusteenust my Picturetown (www.mypicturetown.com). Fotomälestuste jagamine sõpradega ja meenutuste paigutamine veebigaleriidesse on lihtne. Saate 2 GB vaba mälu tuhandete mälestuste säilitamiseks ja kui soovite talletada veel rohkem pilte, siis võite igal ajal omandada kuldliikme staatuse.

COOLPIX S6200:

    

PICTURE:

COOLPIX 8200:

    

PICTURE:

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply